قوانین ثبت آگهی در سایت

 1. ملاحظه کلیه جنبه های حقوقی، قانونی، و امنیتی معاملات و ملاقاتهای احتمالی برعهده خود کاربران است.
 2. چی با چی صرفا ارتباط بین طرفین آگهی را تسهیل می کند و قادر به تایید یا رد اصالت مندرجات آگهی نیست

 

 


شرایط عمومی
کلیلک کردن روی "ایجاد حساب" در زمان ثبت نام و یا استفاده از چی‏ با‏چی و ابزارهای آن (شامل اپلیکیشن) به منزله پذیرش قرارداد زیر است.
بعنوان یکی از شرایط استفاده از چی با چی و ابزارهای آن (شامل اپلیکیشن)، شما نسبت به عدم انجام موارد زیر متعهد خواهید شد:

 • تخطی از عرف و یا قوانین رسمی کشور
 • تخطی از قوانین ارسال آگهی
 • ارسال مطالب، تصاویر و ویدئوهای تهدیدآمیز، خشونت آمیز، آزاردهنده، مستهجن و ناپسند
 • ارسال یا انتشار محتوای غیرصحیح یا غلط انداز
 • نقض حقوق افراد ثالث
 • انتشار هرزنامه، مکتوبات زنجیره ای، و طرحهای هرمی
 • انتشار ویروس یا فناوریهای آسیب زننده به ترجیحات یا داراییهای چی با چی یا کاربران آن
 • تحمیل ترجیحات یا اموال و یا تحمیل فشار غیرمنطقی به زیرساخت چی با چی و یا اخلال در عملکرد آن
 • کپی برداری، تغییر یا انتشار محتوای سایر کاربران بدون اجازه آنها
 • استفاده از رباتهای نرم افزاری یا سایر روشهای خودکار جهت دسترسی به محتوای چی با چی بدون اجازه کتبی
 • جمع آوری اطلاعات کاربران (شامل ایمیل یا شماره تلفن) بدون اجازه آنها
 • کپی برداری، تغییر و یا انتشار حقوق و محتوای چی با چی بدون اجازه کتبی
 • اعمال روشهای محدودیت یا عدم دسترسی سایرین به چی با چی
 • ارائه موارد جعلی یا مخل حریم شخصی و ناقض قانون حمایت از حقوق مؤلفان، منصفان و هنرمندان
 • ارسال محتوای حاوی توهین به ادیان رسمی، آداب و رسوم، قومیتها و لهجه ها
 • درج قیمت در عنوان آگهی
 • ارسال آگهی یکسان بصورت مکرر و پیش از ابطال یا انقضای آگهی قبلی
 • ارسال تصویر غیر واقعی و نامتناسب با عنوان آگهی
 • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص حقیقی و نشانهای تجاری بدون رضایت آنها
 • انتشار اخبار در عنوان و متن آگهی
 • ارسال آگهی مربوط به روشهای عبور از فیلترینگ، VPN، گیرنده ماهواره ای و اینترنت ماهواره ای؛ وسایل و ابزاری که استفاده از آنها نیاز به مجوز ویژه دارد (مثل یونیفرم و درجات نظامی، بیسیم، شوکر، انواع سلاح ، ...)؛ ابزار، خدمات یا آموزش هک و کرک؛ مواد مخدر سنتی و صنعتی و وسایل استعمال آنها؛ کتب، نرم افزارها و فیلمهای غیرمجاز؛ دستگاههای فلزیاب؛ خدمات همسریابی و دوست یابی؛ لیزینگ (بدون مجوز)؛ فروش فاکتور رسمی؛ خدمات اقامت و اخذ ویزای کشورهایی که اتباع ایران اجازه سفر به آنها را ندارند؛ اعضای بدن؛ خدمات و کالاهایی با شائبه کلاهبرداری؛ معرفی سایتها و خدماتی که به نحوی رقیب چی با چی محسوب میشوند؛ حیوانات وحشی که تحت حفاظت قوانین محیط زیست قرار دارند؛ دوره‏های آموزشی بدون اعلام اطلاعات مدرس؛ سیمکارت بدون ذکر شماره؛ اشاره در عنوان و متن آگهی به نشانی اینترنتی یا شناسه کاربری در شبکه های اجتماعی.

 

شما به تنهایی مسوول اطلاعات ارسالی خود به چی با چی و هرگونه عواقب ناشی از آن هستید. حق امتناع از پذیرش و یا حذف هر تعداد از محتوای ارسالی که نامناسب و یا مخل موارد فوق تشخیص داده شود برای چی با چی محفوظ است. همچنین چی با چی حق دارد به تشخیص خود و در هر زمان نسبت به اعمال محدودیت موقت و یا دائم برای دسترسی و یا امتناع از ثبت نام هر یک از کاربران، اقدام کند. چنانچه چی با چی تشخیص دهد که شما هر یک از موارد فوق را نقض کرده و یا رفتار مشکوکی در چی با چی و ابزارهای آن (شامل اپلیکیشن) دارید، ممکن است هشدار لازم جهت تمهیدات احتیاطی به کاربرانی که با شما در تماس بوده اند ارسال نماید.

سوءاستفاده از چی‏ با‏چی
از شما درخواست میشود هرگونه بروز مشکل یا محتوی آزاردهنده یا تخطی از قوانین را به ما اطلاع دهید.
چنانچه تشخیص دهیم کاربر یا کابرانی در هر زمانی موجب بروز مشکل در سامانه و یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران و پرسنل چی با چی شده اند، ممکن است انتشار اخطاریه و نیز اعمال محدودیت و یا خاتمه خدمات و تعلیق موقت یا دائم حساب کاربری آنان بدون اعطای حق اعتراض و محدودیت در اقدامات بعدی علیه آنان، انجام پذیرد. در هرحال، انجام هر یک از اقدامات مذکور، مسوولیتی بابت مرور و کنترل و عواقب استفاده از محتوای بارگذاری و منتشرشده غیرقانونی یا فاقد مجوز توسط کاربران فوق الذکر متوجه چی با چی نخواهد کرد.

 

تعرفه ها و خدمات
استفاده از چی با چی بطور عمومی رایگان است؛ هرچند برخی از خدمات ممکن است مشمول پرداخت هزینه باشد. اگر خدمات مورد درخواست شما مشمول پرداخت هزینه باشد، در هنگام ارسال آگهی یا درخواست خود میتوانید شرایط مربوطه را بطور کامل و شفاف مشاهده نمایید. ممکن است تعرفه ها بصورت مناسبتی و یا افزودن خدمات جدید و یا بدون اعلام قبلی زمان و دلیل آن، افزایش یا کاهش داشته باشند. این تغییرات در زمان مقضی در چی با چی اعلام خواهند شد.
چنانچه پرداخت شما با موفقیت انجام نگیرد، درخواست شما تا زمان تسویه حساب به حالت تعلیق درخواهد آمد.
در صورت تشخیص چی با چی در هر زمان مبنی بر تخطی مستقیم یا غیرمستقیم از توافقنامه حاضر، آگهی شما از چی با چی و سایر ابزار (شامل اپلیکیشن) حذف خواهد شد. در صورتی که شما هزینه ای برای خدمات مورد درخواست خود پرداخته باشید، ممکن است بخشی از هزینه پرداختی به شما مسترد شود. در موارد زیر، چی با چی تعهدی برای استرداد هزینه پرداختی نخواهد داشت:

 • شما به تشخیص چی با چی از توافقنامه حاضر تخطی کرده باشید
 • آگهی شما برای مدتی هرچند محدود و کوتاه منتشر شده و از خدمات مربوط به هزینه پرداختی منتفع شده باشد
 • آگهی مورد ویرایش قرار گرفته و پس از ویرایش مجددا منتشر شده باشد
 • آگهی توسط خود کاربر حدف شود
 • آگهی duplicate شده باشد
 • نظر شما در مورد گروه بندی آگهی تغییر کند.

توجه داشته باشید که لیست فوق کامل و جامع نیست و ممکن است شرایط خاصی در هنگام اقدام به آن اضافه شود.

 

محتوا
چی با چی حاوی محتوای اداره کنندگان و کاربران بصورت توام است. حق مالکیت معنوی و اقدام قانونی جهت پدیدآورندگان هر نوع محتوای چی با چی علیه استفاده کنندگان غیرمجاز محفوظ است. شما تعهد مینمایید که بدون اجازه کتبی چی با چی، اقدام به کپی، انتشار یا اعمال تغییر روی محتوای چی با چی که توسط سایرین پدید آمده، ننمایید. همچنین مجاز به هیچگونه فعالیته به منظور استخراج کدهای نرم افزاری چی با چی نیستید. ارسال محتوا به منزله دارا بودن کلیه حقوق مربوط به استفاده غیرانحصاری، سراسری، دائمی و قطعی محتوای فوق و موافقت با واگذاری حق استفاده از آن به چی با چی است.
ممکن است در مواردی چی با چی اقدام به درج مشخصات تکمیلی در مورد محتوی شما از طریق پیمانکاران دارای صلاحیت خود نماید. شما حق ویرایش، حذف یا استفاده مجدد از محتوای اضافه شده را نخواهید داشت.
ممکن است شما فرصت یا امکان مرور این اطلاعات اضافی را نداشته باشید. چی با چی نیز مسوولیتی بابت دقت محتوای اضافه شده توسط پیمانکاران نمی پذیرد. چنانچه کم دقتی در مورد محتوای اضافه شده مشاهده کردید، باید به چی با چی اطلاع دهید.

 

نقض تعهدات
شما مجاز به ارسال محتوای مربوط به کالا یا خدمات تقلبی و یا مواردی که حقوق اشخاص ثالث (از قبیل مالکیت مادی و معنوی، طراحی، نشان تجاری) را نقض می کند نیستید. چنانچه آگهی شما ناقض حقوق قانونی اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد، بنا به درخواست آنان و به تشخیص چی با چی، ممکن است حذف شود.

 

گزارش نقض حقوق و قوانین
شما میتوانید موارد نقض تعهدات و حقوق ا از طریق این فرم به چی با چی ارسال کنید. چنانچه اطلاعات فرم به درستی تکمیل و اظهار شده باشد، گزارشهای بعدی و پیگیری شما از طریق ایمیل نیر قابل انجام است.

 

مسؤولیتها
چی با چی مسوولیتی در قبال محتوای غیرقانونی، جبران ضرر و زیان وارده به شما از بابت آگهی ها و مطالب سایر کاربران ندارد.
ما مراودات و مکالمات بین کاربران را کنترل نکرده و قادر به تأیید صحت، کیفیت، اصالت، ایمنی و مجاز بودن پیشنهادهای آنها نیستیم.
تحت هیچ شرایطی، چی با چی مسؤولیتی در قبال محتوای غیرقانونی، تهدیدآمیز، خشونت آمیز، آزاردهنده، مستهجن و ناپسند و یا تشویق کننده به اعمال مجرمانه نمی پذیرد.
شما نسبت به این واقعیت وقوف دارید که ما قادر به تضمین دسترسی پیوسته و بدون وقفه و بدون خطای شما به چی با چی و ابزارها و محتوای آنها و نیز اصلاح تغییرات ناخواسته ناشی از خطاها و ایرادات فنی نیستیم. با این حال، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که ایرادات و وقفه های بوجود آمده در سریعترین زمان و بهترین حالت برطرف گردد.
چی با چی مسؤولیتی بابت ارتباطات شخصی و تجاری شما با کارمندان، پیمانکاران و اشخاص ثالث مرتبط با خود و نیز سایر کاربران ندارد. شما نیز متعهد میشوید که بابت اختلافات احتمالی خود با سایر کاربران، چی با چی و پرسنل و نمایندگان و پیمانکاران آن را دخیل در مراحل رسیدگی و حل و فصل هر گونه دعاوی خود نخواهید نمود.

 

اطلاعات شخصی
با استفاده از این چی با چی، شما با جمع آوری، انتقال و ذخیره اطلاعات شخصی خود در هر یک از سرورهای چی با چی موافقت مینمایید. همچنین تا زمان اعلام عدم تمایل شما، چی با چی مجاز خواهد بود محتوای مرتبط با بازاریابی فعایتهای چی با چی را برای شما ارسال نماید.

 

حل اختلاف
تلاش خواهد شد هرگونه اختلاف احتمالی فیمابین شما با چی با چی در درجه اول از طریق مکاتبات طرفین حل و فصل گردد. در صورت عدم حصول نتیجه، روشهای داوری توسط مراجع ذیصلاح، جایگزین دادرسیهای رسمی توسط دستگاه قضایی خواهد شد.

 

سایر شرایط
کلیه شرایط و تعهدات این موافقتنامه جایگزین کلیه شرایط و تعهدات قبلی میشود. این موافقتنامه به هیچ وجه موجب ایجاد رابطه نمایندگی، استخدامی یا شرکت فیمابین چی با چی با هیچ شخص ثالث حقیقی یا حقوقی نخواهد شد.
این موافقتنامه و کلیه بندهای آن، تابع قوانین کلی کشور جمهوری اسلامی ایران میباشد. هرگونه اختلاف فیمابین شما با چی با چی در نهایت از طریق مراجع رسمی و قانونی رسیدگی به دعاوی حقوقی، حل و فصل خواهد شد.
عدم استفاده چی با چی از هر یک از حقوق متعلقه خود در این موافقتنامه به معنای تعطیل بکارگیری آن در آینده نخواهد بود.
چنانچه مراجع قانونی ذیصلاح بهر دلیل هر یک از بندهای این توافقنامه را باطل یا بلااثر اعلام نمایند، سایر بندهای توافقنامه به اعتبار خود باقی خواهد ماند.
بجز پیامهای مرتبط با محتوای غیرقانونی یا ناقض توافقات، کلیه پیامهای چی با چی به شما از طریق نشانی ایمیل که در زمان ثبت نام اعلام کرده اید ابلاغ خواهد شد. مکاتبات شما با چی‏ با‏چی نیز باید به آدرس ایمیل مندرج در سایت ارسال گردد. مکاتبات به روشهای اخیر به منزله ابلاغ قانونی خواهد بود.
بندهای این توافقنامه مکن است بدون اعلام قبلی تغییر یابند؛ لیکن تاریخ اعمال تغییرات از زمان اولین پست بعدی (آگهی یا مکاتبه) شما و یا 30 روز پس از اعلام تغییرات در سایت (هر یک زودتر اتفاق بیفتد) خواهد بود.

 

آخرین مقالات

مقالات مشابه